LO Świebodzice – pomagamy!!! Dla Antosia Sobeckiego!!!

Poruszeni sytuacją małego świebodziczanina, Antosia Sobeckiego, postanowiliśmy wesprzeć Jego rodziców w walce o zdrowie Małego Bohatera i dołączyć do wielkiej grupy zaangażowanych osób, które organizują zbiórki, licytacje.
Już w najbliższy piątek, 21 października o godz. 10.00 na stadionie przy ul. Rekreacyjnej (przy basenie odkrytym), nasza szkoła weźmie udział w próbie ustanowienia rekordu Guinnessa w utworzeniu czerwonego serca z największej liczby ludzi w czerwonych nakryciach głowy. Zapraszamy wszystkich na spacer na stadion i zachęcamy do udziału – wspólnie na pewno pobijemy rekord!!!
W sobotę, 22 października Szkoła Podstawowa nr 3 organizuje Festyn „Serduszko dla Antosia”, przy dużej sali gimnastycznej SP nr 3 w Świebodzicach od godz. 10:00 do 13:00 – zapraszamy do udziału.
W najbliższą niedzielę, 23 października o godz. 18.00 w Wałbrzychu (przy dzielnicy Podzamcze), w restauracji A’propos ul. Wieniawskiego 82, odbędzie się koncert charytatywny zespołu AMICIS oraz będzie można wziąć udział w licytacjach dla Antosia. Informacje znajdą Państwo na plakacie.
Codziennie, od poniedziałku 24 października do czwartku 27 października, organizujemy w naszej szkole „Słodki kiermasz dla Antosia” – od godz. 10.35 będzie można zaopatrzyć się w słodkości przygotowane przez naszych uczniów i ich Rodziców oraz wesprzeć zbiórkę pieniędzy. Zapraszamy, będzie pysznie!!!
Zachęcamy do poznania historii Antosia na Facebooku i pod linkiem
Tam również znajdą Państwo informacje o licytacjach, zbiórce pieniędzy, które są dla Niego prowadzone i jak można do nich dołączyć. Czasu jest bardzo mało. Do końca października trzeba zebrać milion złotych, aby Antoś mógł szybko rozpocząć leczenie, każdy dzień to dla Niego zagrożenie życia.
Pomóżmy! Niech Antosiowi się uda!