Victorianki w grze…

Tekst:J. Adamczewska

W miniony weekend rozegrałyśmy dwa mecze. Pierwszy w sobotę- na świebodzickiej hali OSiR-u, a drugi w niedzielę – na wyjeździe w Lubinie.

Mecz I Ligi Kobiet (sobota) był spotkaniem wyrównanym. Na  początku pierwszej połowy nasza drużyna wyszła na zdecydowane prowadzenie 6:1. Po pewnym czasie jednak bardziej doświadczone zawodniczki z Gliwic dogoniły nas i już pod koniec pierwszej połowy wyszły na prowadzenie. W drugiej części spotkania nie zabrakło emocji i niewiele brakowało, abyśmy to my wygrały mecz. Niestety, spotkanie zakończyło się wynikiem 28:30 (11:15) dla drużyny gości.

W niedzielę grałyśmy mecz w kategorii Juniorka Młodsza i tutaj już nie było niespodzianki. Spotkanie rozegrałyśmy bardzo zdecydowanie, kończąc je wysokim zwycięstwem- 11:58 (6:28),  tym samym umacniając się na pozycji lidera w tabeli.

Już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 zapraszamy do kibicowania i trzymania za nas kciuków na hali w Świebodzicach.