Otrzęsiny klas pierwszych

10 listopada w naszej szkole miało miejsce bardzo ważne wydarzenie dla klas pierwszych.  Mowa oczywiście o otrzęsinach, które są coroczną tradycją w naszym liceum. W tym roku za organizację tej imprezy odpowiedzialna była klasa 3b. Motywem przewodnim tegorocznych otrzęsin były bajki. Uczniowie doskonale wpasowali się w klimat imprezy i tak w tym dniu na korytarzach naszej szkoły można było spotkać m.in. Scooby-Doo, Smerfy a nawet Minionki. Organizatorzy przygotowali różne konkurencję, za które były przyznawane punkty,  ostatecznie zamienione na nagrody. I tak pierwszoklasiści musieli zmierzyć się w takich dyscyplinach jak bieg z jajkiem na łyżce oraz brali udział w różnych quizach i kalamburach.  Zwycięzcą została klasa 1c, natomiast tuż z nią uplasowała się klasa 1b oraz 1a.