Tradycyjne spotkanie przedświąteczne

Tradycją każdej szkoły są przedświąteczne spotkania, podczas których zatrzymujemy się i rozmyślamy nad tym co najważniejsze w tym szczególnym czasie – żeby być razem, pomyśleć o innych, zatroszczyć się o nich. W ten wyjątkowy czas końca roku składamy sobie życzenia, które zdają się mieć wielką moc.
Tak też się stało i w naszej szkole. W odświętnych nastrojach, uczniowie Liceum najpierw spotkali się w klasach ze swoimi wychowawcami, a potem w holu szkoły wspólnie z nauczycielami i zaproszonymi gośćmi wysłuchaliśmy świątecznego programu przygotowanego przez uczniów z klas trzecich i księdza Grzegorza Bandę. Spotkanie było też okazją do wręczenia nagród w konkursie świątecznym zorganizowanym przez księdza Grzegorza.
Naszą szkolną uroczystość uświetnili swoją obecnością przedstawiciele Rady Rodziców, Klubu Victoria Świebodzice, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Burmistrz miasta Świebodzice, za co serdecznie dziękujemy.
Dzisiaj żegnamy stary rok 2022, a więc nie może tutaj zabraknąć życzeń na nowy 2023 rok.
Życzymy wszystkim roku bez trosk i zmartwień, życia w miłości, przyjaźni i szczęściu. Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie, a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech.