Druga runda rozpoczęta!

Tekst: Justyna Adamczewska

W piątek, 20.01.2022r., wznowiłyśmy rozgrywki I Ligi Kobiet i w rewanżowym spotkaniu zmierzyłyśmy się z drużyną  MKS Karkonosze Jelenia Góra. Na mecz wyszłyśmy pozytywnie nastawione. Od pierwszych minut spotkania to my przejęłyśmy kontrolę nad grą. Piłka wpadała do bramki jedna za drugą. W drugiej połowie meczu wyszłyśmy na czterobramkowe prowadzenie, lecz pod koniec spotkania przeciwniczki nas dogoniły i w 60 minucie meczu na tablicy widniał wynik 27:27. To było starcie dwóch silnych drużyn.

Po regulaminowym czasie gry odbyły się rzuty karne. Emocji z pewnością nie brakowało, a kibice na trybunach głośno krzyczeli ,dopingując nas do samego końca. Niestety, w rzutach karnych lepsze okazały się zawodniczki z Jeleniej Góry. Ostatecznie drużyna gości wyjechała od nas, zdobywając 2 punkty, a na nasze konto powędrował 1 punkt.

Dziękujemy za wspaniały doping i zapraszamy na kolejne mecze! Emocji na pewno nie zabraknie!