W zdrowym ciele zdrowy duch… Licealiści na lodowisku

Wyjazd na lodowisko jest jedną z ulubionych zimowych atrakcji świebodzickich licealistów. 6. lutego 2023 roku uczniowie klas drugich wraz z wychowawcami i nauczycielem wychowania fizycznego wybrali się do Świdnicy, by tradycji stało się zadość.

Atmosfera była wyjątkowa, a uśmiechy na twarzach uczniów mówiły same za siebie. Wszyscy byli podekscytowani i pełni energii, gotowi do zabawy na lodzie.

Niektórzy byli już wprawieni w łyżwiarstwie, dla innych to pierwsze próby na lodowisku, dlatego ci bardziej doświadczeni pomagali nowicjuszom czuć się swobodnie na lodzie.

Po dwóch godzinach wspólnej zabawy, wypiciu ciepłych napojów z automatu (niestety, kawiarenka na obiekcie była zamknięta) uczniowie wrócili do autobusu, gdzie „na gorąco” dzielili się  wrażeniami. Wszyscy byli zgodni co do jednego – dzisiejsza wycieczka była świetnym pomysłem i na pewno zostanie zapamiętana.

Wyjazd na lodowisko pokazał, jak ważne jest spędzanie czasu razem, ile satysfakcji  niesie wspólna zabawa, kiedy smartfony odpoczywają zamknięte w szafkach szatni . Drugoklasiści na pewno długo będą wspominać ten dzień pełen radości i śmiechu.