Pracowity piłkarski weekend…

W ubiegłą sobotę, 4 lutego, pojechałyśmy z pierwszoligową drużyną do Legnicy, by rozegrać mecz rewanżowy. Nastawienie miałyśmy pozytywne i w mecz weszłyśmy z dużą energią. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Ani my, ani zawodniczki z drużyny przeciwnej nie odpuszczałyśmy nawet na chwilę. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 19:19.

Druga część spotkania niestety okazała się słabsza w naszym wykonaniu i legniczanki przejęły kontrolę nad meczem. Pod koniec spotkania zaczęłyśmy je doganiać, lecz zabrakło nam już czasu. Mecz zakończył się wynikiem 31:29 i 3 punkty powędrowały do Legnicy.

Natomiast dzień później, w niedzielę ,5 lutego, na własnym parkiecie podjęłyśmy zawodniczki ze Świdnicy w ramach rozgrywek Ligi Juniorek Młodszych. Tutaj spotkanie od samego początku było kontrolowane przez nas i wygrałyśmy wysokim wynikiem 53:16 (26:11).

Ani na jednym, ani na drugim meczu nie zabrakło naszych wiernych kibiców, którym bardzo dziękujemy za doping. Na kolejne spotkanie w ramach rozgrywek I Ligi Kobiet zapraszamy już 18 lutego na halę OSiR-u. Będziemy gościć lidera tabeli, drużynę z Kalisza.