Mamy 3 punkty!

Tekst- J.Adamczewska

W ubiegłą sobotę rozegrałyśmy w Krapkowicach  kolejny mecz I ligi kobiet. Początek spotkania nie był po naszej myśli. Przeciwniczki „odeszły” na czterobramkową przewagę i do dziewiętnastej minuty spotkania to one prowadziły. Kiedy doprowadziłyśmy do remisu, nie pozwoliłyśmy już na to, by drużyna przeciwna ponownie przejęła inicjatywę w meczu. Na przerwę schodziłyśmy z remisem 14:14.

Druga połowa meczu była już zdecydowanie nasza. Celne rzuty i mocna obrona dały efekty i wygrałyśmy mecz 35:28.

Kolejne, bardzo ważne punkty zostają u nas. Dziękujemy za kibicowanie naszym wiernym kibicom i już w piątek o godzinie 18:00, w sobotę o 12:00 i w niedziele o 11:00 zapraszamy do Wałbrzycha do Aqua Zdroju na Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych.