We wtorek, 9 czerwca, we Wrocławiu uczniowie naszej szkoły – Maja Małecka z klasy 1c oraz Michał Laśkiewicz z klasy 2b – wzięli udział w etapie wojewódzkim konkursu języka angielskiego „Public Speaking Contest”.
Rywalizacja była bardzo zacięta, a poziom konkursu niezwykle wysoki. Gratulujemy naszym uczniom odwagi, zaangażowania i pięknych wystąpień oraz życzymy dalszych sukcesów!