W ramach realizacji projektu „Międzypowiatowa Droga do Sukcesu Edukacyjnego” uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy. W dniach 22–24 czerwca 2026 r. grupa uczniów szczególnie zaangażowanych w życie szkoły oraz osiągających bardzo dobre wyniki w nauce zwiedziła m. in. Muzeum POLIN, Pałac Kultury i Nauki, Stare Miasto, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wyjazd był cenną lekcją historii i kultury, a także okazją do integracji i zdobycia nowych doświadczeń. Uczniowie wrócili z nową wiedzą oraz wieloma miłymi wspomnieniami.













