Finał strefy wałbrzyskiej w pływaniu

W dniu 9.12.2009 w Świdnicy odbył się finał strefy wałbrzyskiej w pływaniu. Startowali chłopcy i dziewczęta ze szkół średnich m. in. Dzierżoniowa, Nowej Rudy, Kłodzka, Świdnicy, Wałbrzycha i Świebodzic. Reprezentanci naszego LO odnieśli wielki sukces. Sztafeta chłopców 4×50 m stylem zmiennym zajęła I miejsce.

Skład sztafety:
Maciej Jaroński – styl grzbietowy,
Bartek Kościelniak – styl motylkowy,
Tomasz Klusek – styl klasyczny,
Maciej Bloch – styl dowolny.

Również I miejsce indywidualnie w stylu grzbietowym zajął Maciej Jaroński, a Bartek Kościelniak zdobył II miejsce indywidualnie w stylu motylkowym. Punktowane miejsca zajęli również Michał Kędra i Michał Filipek. W grupie dziewcząt Patrycja Jarocka zajęła III miejsce w stylu dowolnym. Dzięki tym sukcesom i wspaniałej postawie naszych pływaków w klasyfikacji ogólnej drużyna naszego LO uplasowała się na III pozycji w strefie wałbrzyskiej. Gratulujemy!