Hubert Muszyński PIERWSZY w konkursie krasomówczym Public Speaking Contest!

W poniedziałek 28 maja,  w budynku VII LO we Wrocławiu odbył się etap wojewódzki  konkursu krasomówczego w języku angielskim Public Speaking Contest, zorganizowany już po raz czwarty przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL, czyli fachowców w dziedzinie języka angielskiego.

Pośród uczestników konkursu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych naszą szkołę reprezentował Hubert Muszyński, uczeń klasy 2b, który swoja prezentacją nt technologii pt „Technology: a blessing or a curse?” pokonał wszystkich rywali.

Swoim wystąpieniem Hubert wywarł ogromne wrażenie nie tylko na oceniającej Go komisji, ale również na słuchającej  w ciszy i skupieniu publiczności. Tekst prezentacji, w całości przygotowany przez Huberta, a następnie w fenomenalny sposób wygłoszony ze sceny, był niezwykle interesujący i w stu procentach spełniał kryteria konkursu, dlatego jury przyznało naszemu uczniowi pierwszą nagrodę – dla najlepszego mówcy tego etapu konkursu.

We wrześniu tego roku Hubert wystąpi w finale etapu ogólnopolskiego podczas dorocznej konferencji  IATEFL, która odbędzie się również  we Wrocławiu. Już dzisiaj pogratulujmy Hubertowi tego wielkiego sukcesu i życzmy Mu powodzenia w finale!