Dni Otwarte w świebodzickim liceum

Dzień Otwarty w świebodzickim liceum to już coroczna tradycja naszej szkoły. W tym roku w dniach 21. i 22. maja gościliśmy w murach LO licznie przybyłych gimnazjalistów oraz ósmoklasistów ze Świebodzic wraz z opiekunami. Naszych gości przywitała dyrektor świebodzickiego LO, pani Dorota Ciołek oraz grupa teatralna z kl. 2a. Uczniowie gimnazjów i szkół podstawowych mogli wziąć udział w warsztatach z j. polskiego, doświadczeniach chemicznych, biologicznych i fizycznych, obejrzeć żywą lekcję historii w wykonaniu naszych uczniów, a także wykazać się talentem matematycznym. Można było, jedząc popcorn, odpocząć w szkolnym klubie uczniowskim FREE DOM . Bardzo dziękujemy opiekunom i dyrekcji świebodzickich gimnazjów i szkół podstawowych za umożliwienie swoim uczniom odwiedzenia naszego liceum w tych dnach. A tegorocznych absolwentów gimnazjów klas ósmych zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego w Świebodzicach. Do zobaczenia we wrześniu.