Dzień Edukacji Narodowej w świebodzickim LO

W naszym liceum, jak co roku, obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Jednak w tym roku z powodu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa nie można było przeprowadzić szkolnego apelu, więc nie odbył się on w tradycyjnej formie. Uczniowie klas 2ag i 2bg przygotowali na ten dzień rozmaite atrakcje, aby wszyscy go milo spędzili. Ze szkolnego radiowęzła została puszczona lista wspaniałych przebojów, wybranych wcześniej przez nauczycieli. Tytuły tych piosenek to m.in.: ,,The Adventures of Rain Dance”-Red Hot ChillyPeppers, ,,Enjoy the life”-Morcheeba, ,,Sobie i wam”  Męskie Granie Orkiestra 2019, ,,Gołębi puch”- Małgorzata Ostrowska i Organek- Męskie Granie Orkiestra, ,,The Cure Boys don’t cry”, „Carpet Crowlers” Genesis, Niemen ,,Jednego serca”, ,,Je fais de toj”  Emmanuel Moire, Ed Sheeran „Perfect” oraz ,,Nasza klasa” w wykonaniu Jacka Kaczmarskiego. Nauczycielom i pracownikom szkoły wręczyliśmy także skromne upominki i zrobiliśmypamiątkowe zdjęcia. Ten ważny dzień upłynął w przyjemnej atmosferze i wszyscy byli w świetnym nastroju.

Szanowni Nauczyciele, Wychowawcy i Pracownicy naszej szkoły:
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu wyrazy uznania i szacunku za trud codziennej pracy pedagogiczno-wychowawczej. Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości w przekazywaniu uczniom wiedzy i nowych umiejętności, wielu sukcesów oraz wielu chwil radości w Państwa pracy.
Z wyrazami szacunku
Uczniowie LO w Świebodzicach