Udział uczniów LO w Świebodzicach w konkursach w czasie pandemii

Uczniowie naszego liceum zawsze chętnie biorą udział w różnych konkursach i olimpiadach przedmiotowych. W tym roku szkolnym, pomimo wielu ograniczeń związanych z pandemią, też w miarę możliwości pochwalili się swoim talentem. Wśród wielu utalentowanych uczniów można wymienić i wyróżnić:

Aleksandra Witowska z kl. 3a, która wzięła udział w Ogólnopolskim konkursie języka rosyjskiego   ZAPOMNI ROSSIJU/ ZAPAMIĘTAJ ROSJĘ. Ola rozwiązała zdalnie bardzo trudny test językowo- realioznawczy z j. rosyjskiego oraz napisała piękne opowiadanie i zilustrowała swoją pracę fotografią.

Paulina Bednarska, Zuzanna Krzan, Oliwia Ruszkowska, Amelia Waligórska– to utalentowane artystki z kl. humanistycznej 2ag, które wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim „ŚWIAT I JA”- czekamy na wyniki.

Julia Kostrzewa z kl. 2bg (nasza ubiegłoroczna finalistka, zajęła I miejsce w konkursie literackim LIR..) , Paulina Bednarska i Paulina Gregorczyk z kl. 2ag wzięły udział w XXII Powiatowym Konkursie Literackim „LIR…RODZAJ RÓŻNY”- również czekamy na wyniki.

Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów.