Świąteczne wspomnienia z wigilii 2019

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! Najpiękniejsze, najweselsze ze wszystkich świąt, obchodzone w cudownej, niezwykle życzliwej atmosferze. W ten wyjątkowy czas, mamy dla siebie tylko dobre życzenia, staramy się więcej myśleć o najbliższych, obdarowujemy ich podarkami, jesteśmy pozytywni i radośni.
Taka wspaniała atmosfera świąteczna była zawsze udziałem uczniów i nauczycieli świebodzickiego LO, którzy w ostatnim dniu przed świętami spotykali się na uroczystej „kolacji” wigilijnej, i to spotkanie było zawsze pełne wzruszeń, dobrych życzeń i śmiechu.
W tym roku niestety nie mamy okazji spotkać się osobiście, ale z pewnością serca wychowawców są skierowane do ich uczniów, a sami uczniowie też cieplej myślą o swoich kolegach i nauczycielach. I chociaż tegoroczne spotkania nie mogą się odbyć wzorem lat ubiegłych, nie zapominajmy o tradycjach, bo tradycje tworzą naszą tożsamość.
Udekorujmy choinkę, załóżmy odświętny ubiór i składając życzenia swoim bliskim, wspomnijmy w myślach o tych wszystkich, którzy są w naszym życiu, stanowią jego część, dzięki którym nasze życie nabiera koloru, radości, sensu.
Drodzy Uczniowie! Aby poczuć tę świąteczną magię, zapraszamy Was do wspomnień z wigilii ubiegłego roku .
Wesołych Świąt!