Najświeższe wiadomości ze Sztabu WOŚP Świebodzice!

Już 31 stycznia 2021 Orkiestra zagra po raz 29 i jak zwykle świebodzickie Liceum Ogólnokształcące przyłącza się do tej akcji! I chociaż tegoroczna edycja Orkiestry jest znacznie odmienna od tych poprzednich, to jednak chcemy być jej częścią i pomagać!

„LARYNGOLOGIA, OTOLARYNGOLOGIA I DIAGNOSTYKA GŁOWY. FINAŁ Z GŁOWĄ!”

Taki jest motyw przewodni Orkiestry w tym roku.

A teraz kilka informacji o tym co możemy zrobić, aby wesprzeć WOŚP:

  1. Możemy zbierać pieniądze do ePuszki. Jak to zrobić? Albo wchodząc na adres: wospswiebodzice.pl/puszka, albo na stronę Sztabu: WWW.wospswiebodzice.pl, wybierając w menu link ePuszka.
  2. Jak zwykle możemy przekazywać przedmioty na licytację, która w tym roku odbędzie się za pośrednictwem Allegro. Gadgety należy dostarczyć do siedziby Sztabu w SP nr 2 przy ul. Mieszka Starego 4 w godz. 13-15.00 od 18.01 do 28.01.2021 (wyłączając sobotę i niedzielę).
  3. Możemy oddać niepotrzebne ubrania – każdy kg ubrań to złotówka dla Orkiestry. Więcej o akcji oddawania ubrań na stronie: UbraniaDoOddania.pl.
  4. Możemy nagrywać nasze występy artystyczne, np. taniec i śpiew, pozdrowienia dla Orkiestry od miłośników WOŚP lub przesyłać zdjęcia do Sztabu. Termin przesyłania nagrań i zdjęć mija 28.01.2021. jeśli już teraz wicie, że coś nagracie, Sztab prosi o informację.
  5. Możemy , starym zwyczajem, upiec sławne już na całe Świebodzice ciasta na stoisko WOŚP –u i w ten sposób wesprzeć akcję. Więcej na temat pieczenia ciast znajdziecie na dzienniku Librus.

W tym roku Liceum Ogólnokształcące jest reprezentowane przez następujących wolontariuszy:

Stasiu Tokarski, Justyna Liszcz, Wiktoria Larysz, Ala Bednarczyk, Weronika Hałuszka, Martyna Moskwa, Natalia Borowiec, Emilia Ulanowska

Dodatkowo WOŚP wspierają reprezentanci Młodzieżowej Rady Miasta – w tym uczniowie naszej szkoły: Tomek Smykowski i Stasiu Tokarski, który jak zwykle działa na kilku frontachJ

Jak widać, uczniowie LO w Świebodzicach są zawsze gotowi do pomocy i nie mają sobie równych w wolontariacieJ

AAndruszków, koordynator WOŚP w LO w Świebodzicach