Świebodziccy licealiści z wizytą u Burmistrza w Urzędzie Miasta Świebodzice

Konkursowe prace plastyczne naszych utalentowanych uczennic z kl. 2ag, Zuzanny Krzan, Amelii Waligórskiej, Oliwii Ruszkowskiej i Pauliny Bednarskiej, zostały zauważone i docenione przez miejskich urzędników. Na zaproszenie Burmistrza Świebodzic, pana Pawła Ozgi, wymienione uczennice wraz z wychowawczynią wzięły udział w spotkaniu w piątek, 12.02.2021r. Pan Burmistrz podziękował naszym artystkom za zaangażowanie i pracę na rzecz społeczności lokalnej oraz docenił ich talent artystyczny, wręczając upominki i specjalne podziękowania. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Organem prowadzącym świebodzickiego liceum jest Starostwo Powiatowe w Świdnicy, ale zawsze włodarze miasta Świebodzice doceniali naszych uczniów. Mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc władz miasta, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Uczniowie naszej szkoły to przecież w większości świebodziczanie i to między innymi ich sukcesy mają wpływ na promocję miasta.