Szkolny Konkurs Języka Angielskiego YOU CAN DO IT! Rozstrzygnięty! Pięciu uczniów LO w Świebodzicach otrzymało nagrody!

Język angielski to najpopularniejszy język w Świebodzickim LO – wszyscy uczniowie zdają maturę z tego języka, a większość wybiera go również jako przedmiot rozszerzony. Nic więc dziwnego, że mamy tak wielu utalentowanych językowo uczniów.

W tym roku szkolnym Konkurs Języka Angielskiego miał inną od dotychczasowej formę, uczniowie mogli zrealizować aż cztery zadania konkursowe. Spośród 13 prac nadesłanych na konkurs w 3 kategoriach, jury postanowiło nagrodzić 5 uczniów za  sześć prac.

W kategorii „Przez żołądek do serca”, w której zadaniem uczniów było przygotowanie odcinka bloga kulinarnego, I miejsce zajęła Wiktoria Trzcińska z klasy 2cP, II miejsce – Wiktoria Pajor z klasy 3a, a III miejsce – Weronika Hałuszka z klasy 2bP.

Natomiast w kategorii „No pain, no gain”, w której uczniowie przygotowali tzw „motivational speech”, jury przyznało I miejsce ex aequo Alicji Maziar z klasy 3b oraz Kamilowi Cichemu z klasy 3c, natomiast II miejsce uzyskała Wiktoria Trzcińska z klasy 2cP. Nagrody zostały rozdane w piątek 23 kwietnia w szkole, podczas przemiłego spotkania nauczycielek j. angielskiego – pani Urszuli Zyski i pani Agnieszki Andruszków z uczniamiJ.

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania nagrodzonych prac na stronie szkoły już wkrótce w zakładce YOU CAN DO IT! A tymczasem niech będzie nam dane pogratulować naszym zdolnym uczniom, jesteśmy z Was dumni i życzymy Wam wielu okazji do wykorzystania tego pięknego języka w praktyce!