Zakończenie roku szkolnego dla klas III

W piątek 30 kwietnia 2021r w Liceum Ogólnokształcącym w Świebodzicach odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego klas maturalnych. Absolwenci pożegnali się z murami szkoły, w której spędzili ostatnie trzy lata.

Pani Dyrektor, Dorota Ciołek, skierowała  ciepłe słowa do maturzystów, życząc im bardzo dobrych wyników na maturze oraz trafnego wyboru dalszej drogi życiowej. Następnie odbyło się rozdanie świadectw z wyróżnieniem  i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce oraz dyplomów i nagród dla uczniów, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu codziennym szkoły i godnie ją reprezentowali. Nie zabrakło także nagród  za osiągnięcia sportowe.

W roku szkolnym 2020/2021 świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe otrzymali :

Z klasy IIIA:

Zofia Brzozowiec-średnia ocen-  5,41

Sylwia Kwaśniak- 5,18

Wiktoria Pajor – 5,94- najwyższa średnia w klasach III

Jeremi Wawrzyniak – 5,06

Wiktoria Wójtowicz- 5,47

Z klasy IIIB:

Alicja Maziar – 4,81

Aleksandra Oleśkiewicz – 4,82

Z klasy III C:

Kamil Cichy – 5,41

Natalia Szuchnik – 5,0

 

Na pewno ten dzień – dzień pożegnania – na długo pozostanie w pamięci tegorocznych absolwentów, bo przecież to tu – w liceum w Świebodzicach zrodziły się wielkie przyjaźnie i plany na przyszłość. Tu również pozostały wspomnienia nauczycieli, wychowawców, chwile radości i trudu.  Wiemy jednak, że koniec jednego etapu w życiu człowieka staje się początkiem kolejnego, miejmy nadzieję, że jeszcze lepszego dla Was, drodzy absolwenci.

Życzymy tegorocznym maturzystom jak najlepszych wyników z egzaminu dojrzałości oraz  realizacji marzeń i planów w ich nowym etapie życia.