Sukces uczennicy LO w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym przeprowadzonym w ramach projektu WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI

Utalentowana uczennica z kl. 2ag świebodzickiego liceum, Amelia Waligórska, po raz kolejny została nagrodzona. Amelka uzyskała tytuł laureata i zajęła II miejsce (miejsca I nie przyznano) w swojej grupie wiekowej w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym przeprowadzonym w ramach projektu WĘDRÓWKI SZLAKIEM WARTOŚCI w oparciu o myśl przewodnią:

POŻEGNANIA. „– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?– Nic wielkiego – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.” A. A. Milne.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie było nadesłanie pracy plastycznej o tematyce inspirowanej wskazanym cytatem, dotąd niepublikowanej i nienagradzanej w innych konkursach. Nasza uczennica, jak zwykle, w sposób interesujący i przyciągający uwagę zaprezentowała myśl przewodnią, zachwyciła jurorów oryginalnym ujęciem tematu. Docenione zostały jej inwencja i pomysłowość.

W sobotę 11.06.2021r. odbyła się uroczysta Gala Laureatów, podczas której Amelka otrzymała nagrodę. Spotkanie odbyło się z udziałem ważnych osobistości miasta Wrocławia.

Amelce serdecznie gratulujemy drugiego miejsca i czekamy na kolejne sukcesy.