Osiągnięcia sportowe naszych uczniów

TYTUŁ MISTRZA POLSKI W TAŃCU JAZZOWYM DLA UCZENNICY NASZEGO LICEUM – ALEKSANDRY KORNALEWICZ!

W sobotę 15.05.2021roku, w Wojcieszycach, odbyły się Mistrzostwa Polski pod nazwą International Grand Prix WADF 2021. Wzięła w nich udział nasza uczennica Aleksandra Kornalewicz z klasy 2cp wraz z grupą taneczną Gold Steps. Tym razem dzięki ciężkiej pracy zdobyły Mistrzostwo Polski w kategorii „artistic dance show large team mix age”.

Aleksandra z koleżanką wzięła również udział w kategorii artistic dance show duety adults GP, w której zdobyły brązowy medal.

Kolejną uczennicą naszej Szkoły, która wytańczyła wraz z partnerem drugie miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego w Krakowie, jest Brygida Prochera.

Gratulujemy również Kamilowi Nowickiemu z klasy drugiej, który wywalczył trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski MMA Młodzieżowców ALMMA 197.