Wakacje 2021!

Uczniowie LO w Świebodzicach rozpoczęli właśnie wakacje 2021! Aura zdecydowanie sprzyja wypoczynkowiJ I choć nikt zapewne nie myśli już o szkole, z przyjemnością przeczytamy o naszych zdolnych uczniach kilka miłych słów i zobaczymy fotki z zakończenia roku szkolnego!

W ubiegły piątek – 25 czerwca 2021 nauczyciele i uczniowie rozstawali się na 2 miesiące, z tej okazji odbyły się trzy uroczyste apele, dla klas 1, klas drugich po SP oraz dla klas 2 po gimnazjum,  podczas których pani dyrektor Dorota Ciołek oraz wychowawcy klas pierwszych i drugich uhonorowali nagrodami uczniów, którzy uzyskali średnią ocen 4.75 i wyżej, a więc otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

Do tego grona należy aż 30 uczniów!

Klasa 1a: ELŻBIETA CHLEBOWSKA, BARTOSZ CHWASTYK , SZYMON GRUCHAŁA, ZUZANNA MALESA, WIKTORIA MATUSZAK oraz ESTERA PROCHERA, która uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole w klasach ponadpodstawowych – 5.6!

Klasa 1b: SZYMON BONIECKI, NATALIA BOROWIEC, AMELIA BYRA, MICHAŁ DRAB, ANASTASIIA KYRIIENKO, DOMINIKA SIELEWICZ, PIOTR STAWICKI, HUBERT WOJTYCZKA, BARTOSZ WZOREK

Klasa 2ap: ALICJA BEDNARCZYK, OLGA SARGALSKA

Klasa 2bp: DAWID FILIPCZAK, WERONIKA HAŁUSZKA, SZYMON KAWIŃSKI, PATRYK TARKA

Klasa 2cp: MAGDALENA BIAŁA, PIOTR MIKOŁAJCZYK    

Klasa 2ag: WIKTORIA SURÓWKA, ADRIANNA RACHWAŁ, ERYK BERDZIŃSKI

Klasa 2bg: BARTOSZ BRZOZA, DOMINIK ENGLER (100% frekwencja w całym roku szkolnym!), WIKTORIA JANKOWSKA, MICHAŁ MAZUR, JOANNA STEFAŃCZYK

Klasa 2cg: AGNIESZKA GŁÓD, która uzyskała najwyższą średnią w klasach ponadgimnazjalnych – 5.57!

WSZYSCY CI UCZNIOWIE OTRZYMALI RÓWNIEŻ STYPENDIUM NAUKOWE ZA WYNIKI W DRUGIM SEMESTRZE.

Nie obyło się też bez innych nagród. Za 100% frekwencję w całym roku szkolnym nagrodę otrzymała AMELIA WALSKA z klasy 2cP.

Pani Izabela Hola wręczyła nagrody KATARZYNIE BOROWIEC z kl. 2cP i AGNIESZCE GŁÓD z kl. 2cG za udział w Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym. Kasia zdobyła I miejsce w dwóch kategoriach, a Agnieszka III miejsce w jednej kategorii.

Pani Irena Horbaczewska wręczyła nagrody PAULINIE BEDNARSKIEJ za I miejsce w 22 Konkursie Literackim LIR….RODZAJ RÓŻNY, oraz PAULINIE GREGORCZYK za wyróżnienie w tym samym konkursie.

Panie Urszula Zyska i Agnieszka Andruszków wręczyły dyplomy i nagrody WIKTORII TRZCIŃSKIEJ i HUBERTOWI WOJTYCZCE za udział w etapie wojewódzkim konkursu krasomówczego w języku angielskim Public Speaking Contest.

I na koniec, pani Andruszków podziękowała pani IZABELI HOLI oraz trzem uczniom: WIKTORII JANKOWSKIEJ, ERYKOWI BERDZIŃSKIEMU i DANIELOWI DYLEWSKIEMU za aktywny udział w New York Challenge, wręczając uczestnikom upominki.

Jesteśmy dumni ze wszystkich uczniów naszej szkoły za ich determinację i walkę pomimo trudnych warunków. Dziękujemy też Rodzicom za wytrwałość. Spotkamy się prawie w komplecie za 2 miesiące. Prawie, bo piątek był niestety dniem pożegnania księdza Piotra Ochońskiego, który od września będzie pełnił posługę kapłańską w Bardzie.

Życzymy wszystkim pełnych wrażeń, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

A teraz zapraszamy do galerii zdjęć z zakończenia roku szkolnego 2020-2021!