To był zacięty mecz…

Tym razem, niestety, nie udało się zwyciężyć naszym szczypiornistkom. W niedzielę rozegrały bardzo wyrównany mecz z drużyną z Poznania. Po pierwszej połowie piłkarki ze Świebodzic miały przewagę punktową. Pewnie stawiały warunki swoim rywalkom. W drugiej połowie Victorianki były mocno gonione przez rywalki. Trwała zacięta walka.Do ostatnich sekund nie było wiadomo, która drużyna zwycięży. Trzy końcowe akcje zostały rozegrane przez nasze licealistki, jednak nie dało  im to pewnego zwycięstwa. Dramatyczna i zacięta walka w drugiej połowie zakończyła się  remisem.Ostatecznie o wyniku meczu zadecydowały dwie serie rzutów karnych, w których lepsze okazały się poznanianki. ( Końcowy wynik 29:29, a w rzutach karnych 5:6)

Kolejny mecz II ligi odbędzie się już w czwartek w Kobierzycach, a w najbliższą sobotę o godzinie 10:30 piłkarki z LO rozegrają pierwszy mecz w swojej grupie wiekowej- Juniorkach Młodszych.