To był emocjonalny rollercoaster

Tekst: Justyna Adamczewska

W minioną sobotę,  26.02, zagrałyśmy kolejny mecz II ligi kobiet, dostarczając naszym kibicom sporo emocji. Tym razem przyszło nam zmierzyć się w rewanżowym spotkaniu z zawodniczkami z KPR Kobierzyce. Niemalże cały mecz przebiegał „bramka za bramką”. W niektórych momentach udawało nam się wychodzić na dwu- ,trzybramkowe prowadzenie, ale  przeciwniczki nas doganiały. Po kilku minutach drugiej połowy przegrywałyśmy 21:23, jednak szybko wzięłyśmy się w garść i zaczęłyśmy skutecznie punktować i doganiać dziewczyny z Kobierzyc. Po chwili miałyśmy znowu pięciobramkową przewagę. Dzięki mocnej obronie, skuteczności w ataku i ogromnej woli zwycięstwa zakończyłyśmy spotkanie z wynikiem 34-28 (15:14) i tym samym wywalczyłyśmy kolejne 3 punkty! W obecnej chwili jesteśmy na drugim miejscu w klasyfikacji ogólnej, co jest dla nas ogromną radością.

Już za tydzień będziemy walczyły o kolejne punkty w Gnieźnie. Zapraszamy do kibicowania na naszym fanpage FB.