Stypendium dla Amelii Waligórskiej w programie stypendialnym USKI

W piątek 11 marca 2022 roku w LO w Świebodzicach odbyło się uroczyste wręczenie stypendium w ramach 29 edycji ogólnopolskiego programu stypendialnego USKI – Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego. Celem tego stypendium jest promowanie utalentowanej młodzieży.

W I semestrze 2021-2022 szkoła nominowała trzy uczennice klas trzecich naszej szkoły: Brygidę Procherę, Zuzannę Krzan oraz Amelię Waligórską. Wszystkie trzy uczennice są niezwykle utalentowane i szkoda, że nagroda mogła zostać przyznana tylko jednej z nich.

W wyniku głosowania Kapituły Stypendium oraz publiczności, stypendium zostało przyznane Amelii Waligórskiej, której pasja i talent plastyczny zostały już niejednokrotnie docenione. W imieniu USKI stypendium wręczył pan Artur Czelny,  który wyraził swoje uznanie dla uczniów naszej szkoły, ponieważ Amelka jest już kolejną osobą z LO w Świebodzicach, której przyznano stypendium w  tym programie. Z pewnością nie ostatnią.

Naszej laureatce składamy serdeczne gratulacje!