Koncertowe zwycięstwa Victorianek!

Tekst: Justyna Adamczewska

W dniach 12 i 13.03.2022 r. rozegrałyśmy dwa  mecze  marzeń w II Lidze Kobiet. W sobotę zagrałyśmy zaległy mecz z „MUKS Lider Świebodzin”, który zakończył się wynikiem 29:21 (13:9). W I rundzie mecz z „Liderkami” ze Świebodzina był pierwszym ligowym spotkaniem w nowej dla nas kategorii, który zakończył się zwycięstwem przeciwniczek. Teraz świetnie  odrobiłyśmy zaległości, pokazując przeciwniczkom naszą waleczność i zaangażowanie.

W niedzielę rewanżowy mecz z „UKS Jedynka Dzierżoniów” zakończyłyśmy wysokim zwycięstwem 45:22 (26:13). Świetne akcje w ataku i super obrona pozostawiły po sobie ślad w postaci rewelacyjnego wyniku. Takie spotkania bardzo lubimy. Po ciężkim tygodniu relaksowałyśmy się na basenie, zbierając siły na kolejny tydzień.

Już w czwartek jedziemy do Lubina na przedostatni mecz w kategorii Juniorka Młodsza, a w sobotę wyruszamy do odległego Kalisza na spotkanie z dotąd niezwyciężoną drużyną „MKS Kalisz AZS SWWS”. Wszystkich serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie i oglądania transmisji na FB.