Tytuł mistrza i wicemistrza jest nasz!

W czwartkowe i niedzielne popołudnie rozegrałyśmy ostatnie dwa mecze, tym samym kończąc tegoroczne zmagania w ligowych rozgrywkach.

24 marca na własnym parkiecie podejmowałyśmy zespół z Lubina. Mecz zakończył się sukcesem naszej drużyny 40:22. Brawurowa gra, koncertowe zagrywki i hart ducha przyniósł spodziewany efekt- wysoką wygraną. W kategorii Juniorek Młodszych zdobyłyśmy czwarty raz z rzędu tytuł Mistrza Dolnego Śląska. Po meczu odbyła się uroczysta dekoracja- otrzymałyśmy medale, trofeum mistrzowskie oraz przepiękny i przesmaczny tort. Wspólnej radości- piłkarek, trenerki, działaczy Victorii, naszych rodziców, wiernych kibiców- nie było końca. Pamiątkowe zdjęcia, odtańczony taniec zwycięstwa, gratulacje i przytulańce- była moc i wzruszenie.

W niedzielę za to rozegrałyśmy ostatni mecz seniorek z SPR Kępno. Zwyciężając wynikiem 30:22 i nie przegrywając w II rundzie żadnego spotkania, zdobyłyśmy w II Lidze Kobiet tytuł wicelidera. Jest to ogromny sukces naszej drużyny, tym bardziej że jesteśmy najmłodszym drugoligowym zespołem.

A po meczu kolejna feta- tym razem szampan (bezalkoholowy oczywiście), confetti i znów owacje naszych wiernych kibiców. Szalone tańce i wielka radość…

W tym sezonie pracowałyśmy bardzo ciężko, grając jednocześnie w dwóch ligach, ale tylko zaangażowanie i trud włożony w treningi dają tak duże efekty.  To był naprawdę sezon marzeń!

Jednak nie jest nam dany odpoczynek-  już 08-10.04.2022 rozpoczynamy walkę w Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych. Serdecznie zapraszamy  wszystkich kibiców na halę Aqua Zdrój w Wałbrzychu.

Mamy nadzieję, że to, co robimy na boisku, jest dla Was równie ekscytujące, jak dla nas.