Dzień Świra

Dnia pierwszego kwietnia w naszym liceum odbył się najbardziej szalony dzień w całym roku szkolnym – Dzień Świra. Uczniowie naszej szkoły już kolejny rok wykazali się swoją niebanalną kreatywnością i pomysłowością, przebierając się za postacie z wylosowanych wcześniej bajek. Na początku trzeciej lekcji w szkolnym holu miał miejsce konkurs na najbardziej twórczy kostium. Uczestnicy oceniani byli przez nasze obiektywne jury, w którego skład wchodzili nasi szanowni nauczyciele. Wybór był niezwykle trudny z powodu niebywałej oryginalności twórczej naszych uczniów. Ostatecznie wytypowano jedno wyróżnienie oraz trzech laureatów, których nagrodzono jednym wybranym przez nich dniem bez odpowiedzi ustnej. Do naszych zwycięzców należą:

  1. Olga Sargalska, która wcieliła się w postać Cruelli De Mon (film „101 dalmatyńczyków”)
  2. Antek Polański w postaci brzydkiej siostry Kopciuszka ( film „Shrek”)
  3. Julia Kacprzak jako Imelda Rivera ( film „Coco”)
  4. Aniela Idzik – Randall Boggs (film „Potwory i spółka”)

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za mile spędzony czas w atmosferze śmiechu i zabawy.