Mistrz Dolnego Śląska

I stało się!!!

Po dwunastu latach, nasza Szkoła zdobyła po raz drugi pierwsze miejsce w rozgrywkach wojewódzkich w piłce ręcznej dziewcząt!!! W dniu 13 maja (i to w piątek), nasze dziewczyny rozegrały w Lubinie finał wojewódzki Licealiady w piłce ręcznej. W finale graliśmy z drużyną dziewczyn z tamtejszego Liceum Ogólnokształcącego (SMS Lubin) i wygraliśmy 25:21. Mecz był bardzo zacięty, z dużą ilością fauli, wykluczeń dwuminutowych i rzutów karnych. Dzięki niesamowitym obronom Eli Chlebowskiej, wynik przez cały czas był korzystny dla naszej drużyny.

Na meczu był także obecny Starosta Powiatu Świdnickiego, pan Piotr Fedorowicz.

W rozgrywkach strefy wałbrzyskiej, które odbyły się w kwietniu, nasze dziewczyny wygrały dwa mecze ze szkołami z Kłodzka (33:3) i Ziębic (25:3)

Ogromne gratulacje i podziękowania dla wszystkich dziewcząt!!!