Powitanie zimy w LO Świebodzice
Pierwszy śnieg zamienił szkolne podwórko w zimową krainę, gdzie każda klasa ulepiła swojego bałwana. Zabawa była świetna, a pomysłowość uczniów imponująca! Najpiękniejszego bałwana ulepiła klasa 4c. Drugie miejsce wywalczyła klasa 1c, trzecie klasa 4b....





